Google Ma Problem W Związku Z Oskarżeniem O Stronniczość.

LitigationOpowiem wam dziś prawdziwą stronę pracy jako prawnik w oddziale topowej międzynarodowej kancelarii w Warszawie. Żerujecie tylko na prymitywnej ludzkiej zazdrości pokazując ludziom bogatych i sugerując w tym jakąś niesprawiedliwość. W podanych przeze mnie linkach podałem kilkadziesiąt źródeł i wykresów. Nie chciało ci się nawet sprawdzić. Więc jeszcze raz – proponuję od Ciebie dla mnie 500 zł – czekam dalej na e mail na który podam numer konta.

Dotychczasowa praktyka i historia pokazuje, że jedynie zastępujemy wszystkie mozolne czynności warstwą abstrakcji wyżej. Zawsze będzie potrzebny ktoś, kto umie zrozumieć tę abstrakcję. Zawsze też taki ktoś będzie dobrze opłacany, skoro jego praca zastępuje pracę N innych osób.

Po drugie masz jakieś dziwaczne założenie, że jak ktoś jest biedny – jest leniem. Niby na jakiej podstawie to wywnioskowałeś? To nie jest kara i nagroda a po prostu odebranie należnej działki – ludzie bogacą się w ogromnej mierze dzięki dobrze uregulowanemu państwu. Nie dziwne, że państwo ma z tej okazji ochotę odebrać co mu przydatne – jeżeli ktoś ma firmę i korzysta z państwowej infrastruktury czy innowacji za państwowe pieniądze – czym wygodnie zapomnieć.

Replace do poprzedniego wpisu. Dodane zdjęcia Axela z Abramovic, oskarżenie Amy Web page (amerykańska dziennikarka, gość domu Axela) wobec Axela, Axel broniący się przed zarzutem jakiegokolwiek związku ze sprawą, podejrzana twórczość dwóch serbskich przyjaciółek braci Podesta i Jamesa Alefantisa – Abramovic i Djurdjevic.

A silnik elektryczny powstał dzięki badaniom Faradaya nad elektromagnetyzmem, ale praca Faradaya bez dalszej pracy jego następników byłaby bezużyteczna. Tak samo ARPANET to były podwaliny które nie przypominają obecnej infrastruktury. Wątpię aby choćby co setny wykopowicz był w stanie obsłużyć wspomniane komputery IBM. Do przeistoczenia się ARPANET w Web, który znamy dziś potrzebna była praca milionów ludzi dodających nowe standardy protokoły i oprogramowanie. FSF uwolniło świat dzięki licencji GNU (i jej zliberalizowanych potomków) od prawniczego bagna licencyjnego, (takim jest obecnie utworzone przez korporacje bagno patentowe). Aby docenić wolne licencje proponuję próbować przez 1 dzień stosować się do wszystkich licencji posiadanego przez siebie oprogramowania ( a najpierw je przeczytać i zapamiętać). Poczytaj marzeniach Billa Gatesa platformie MSN (zamkniętego Internetu od MS) to przekonasz się jak świat wyglądałby bez wolego oprogramowania i wolnych standardów.